Aparat Desktop DNA

Aparat Desktop DNA
Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Idziesz do hurtowych medyczny, chirurgiczny okulistyka pulpitu fundus kamery w Chinach od jednego z wiodących pulpitu fundus kamery dla okulistyki producentów i dostawców? Zapraszamy do sprawdzenia ceny z nami.

TNF-505 bez zdjęć cyfrowych fundus kamery integruje funkcję fotografii dna oka poszerzający źrenice i bez zdjęć. W ten sposób można łatwo spełniają wymagania usług ambulatoryjnych dla okulistyki i również będzie potężnym narzędziem do badania DNA z DNA wydajnych i wysokiej jakości obrazu rozwiązanie. Zapewnia kompleksowe DNA obrazy gospodarność. Top piksel uchwała, SLR system obrazowania i doskonały system światłowodowy, są większe korzyści z TNF505 fundus kamery niż innych marek.


Zewnętrzny system obrazowania SLR, zapewnia użytkownikom łatwy dostęp do zdjęć w wysokiej rozdzielczości.

Zewnętrznych SLR imaging system, nie tylko zapewnia żywe kolory i bogactwo szczegółów, ale również sprawia, że tak łatwo do uaktualnienia.Rozdzielczość w pikselach górnej oferuje fantastyczne doświadczenie ze szczegółami.

Zapewnia to 18-megapikselową Zdjęcia i doskonałe optyczny system obrazowania. W ten sposób, fotografia nadal będzie ostatecznie jasne po częściowej powiększenie, co ma zasadnicze znaczenie w diagnostyce zmian minimalne.Integracja z fotografii dna oka poszerzający źrenice i bez zdjęć


Integracji fotografii dna oka poszerzający źrenice i bez zdjęć, w pełni spełnia potrzeby badania dna oka i badanie dna oka zawodowych.


Prosty interfejs i łatwa obsługa

Prosty wygląd, bogate, obrazowanie wspierające system i ostrości system z dwoma kropkami pomocnicze, pozycjonowania, że operacja jest łatwo dostępne dla nawet zielone ręce, którzy nigdy nie używać fundus kamery.Latarka niski tryb fotografowania

Gdy wybierzesz tryb fotografowania do małej latarki, dna oka jasne i wyraźne zdjęcie nadal mogą być nabywane. W tym samym czasie, pacjenta's komfortu może być zagwarantowana w obiekcie way.


Zapytanie