Elastyczną i mobilną DNA obrazowania

W jednym z wbudowaną kamerę i komputer pięć funkcji automatycznych dla zwiększonych ulżyć od używać, Monitor i wskaźnik dla operatora pomagają, nawigacji stereo i panorama fotografii, niskiej intensywności błysku i cichej migawki dźwięku.

Niezawodne wykrywanie i monitorowanie zaburzeń siatkówki jest kluczem do zapewnienia wysokiej jakości opieki i utrzymywanie wizji swoich pacjentów. Jako telefon komórkowyFundus kamery, jest to idealny towarzysz obrazowania. Dzięki operacji bez zdjęć aparatu i precyzyjny autofokus funkcji Dylatacja oczu nie jest wymagane. Jego moc baterii zapewnia większą elastyczność.


Shanghai New oczy medycznych Inc jest kompleksowe corporation, integracja wielu sektorów, takich jak medycyna-inwestycji, zarządzania, cyfrowy ocznej rozwoju sprzętu, produkcji i Agent ogólne wokół Chiny amerykański TTI cyfrowy wysoki definicja produktów. Umiejętności Neweyes opracowany,Fundus kamery;Optometria technika;Okulistycznego mikroskopu;Lampa szczelinowa; wygrał Copyright Peoplesand #39; s Chińskiej Republiki Ludowej.

Więcej informacji na tematFundus kameryhttp://www.eyesmed.com/fundus-Camera/