Szczyt AAO 2016, ChicagoStoisko nr: 250-251


WelcometovisitShanghaiNewEyesintheupcoming2016AAOMeeting! Ourlatestophthalmicportableequipment:portabledigitalslitlamp, portablefunduscameraandotherproducts, willbeondisplayforyourexperienceandguidance!

American Academy of Ophthalmology (AAO) została założona w 1980 roku, teraz ma ponad 7000 członków. Jako worldand #39; s największego i najbardziej rozległe konferencja naukowa na temat okulistyka AAO obejmuje wszystkie zagadnienia okulistyki i specjalistów. To jest najlepsze miejsce, aby dowiedzieć się o edukacji na miejscu od rówieśników na całym świecie. AAO wystawy jest również worldand #39; s najlepsze platformy, aby wyświetlić międzynarodowych produktów medycznych związanych z okulistyki i urządzeń, aby znaleźć klientów, rozwój nowych rynków i promować międzynarodowy rozgłos.

Głównymi tematami konferencji: zaćma, chorób rogówki i zewnętrznych, jaskra, zapalenie wnętrza gałki ocznej, zapalenie błony naczyniowej oka, okulistyka, okulistyka, okulistyka, okulistyka, okulistyka, zez chirurgii, chorób siatkówki, choroby ciała szklistego, visual rehabilitacji i tak dalej.


Na wyświetlaczu
Uchwyt kamery Fundus


Obrazowanie HD i stabilną pracę

Nonmydriatic i szeroki widok

Łatwa obsługa i przenośne do przewozu

Obsługa dużych ilości danych i różnych Tryb czytania

Strzał i zapisać, czasie rzeczywistym transmisji zdjęć DNA poprzez WIFI
Lampa szczelinowa przenośny cyfrowy

AndStable wysokiej rozdzielczości obrazu

10 razy powiększenie i wyświetlanie w czasie rzeczywistym obrazu wysokiej rozdzielczości, na bardziej dokładne oceny szczegółowe


Nowy optycznego Systemi duże pole widzenia

Profesjonalne projektowanie optycznych dla przedniej zdjęcie oferuje widok wyraźne i jasne.


Całość jest bardzo poręczna i łatwa obsługa

Elegancki wygląd, ergonomia i humanizowane aplikacji, zapewnia bardziej praktyczne i wydajne produktu. Jeden przycisk, obraz HD przedniej jest przechwycona.


Niezależne badania i rozwój serii karty przez nowe oczy