Można przeprowadzić egzamin lampy szczelinowej

W ramach rutynowych eye egzaminu. Może być stosowany wraz z innymi procedurami, które oceniają oka, takich jak oftalmoskopia, testowania wzroku i tonometria (do pomiaru ciśnienia w oku).

Patrzeć na struktury tylnej części oka, takich jak siatkówki lub nerwu wzrokowego.

Aby pomóc w znalezieniu problemów w struktur w przedniej części oka. Na przykład może pomóc znaleźć problemy, takie jak zaćma, zapalenie spojówek, zapalenie tęczówki, lub zakażenia lub uszkodzenia rogówki.

Aby pomóc znaleźć i utrzymywać ślad od jaskry lub zwyrodnienia plamki żółtej.

Aby sprawdzić, czy obce, takie jak metalowe fragment, na lub w oku.

Aby znaleźć problemy z oczami, które mogą być spowodowane przez inne choroby, takie jak cukrzyca lub reumatoidalne zapalenie stawów.

Zaglądać na problemy, takie jak krwawienie po urazie oka.

Zaglądać na problemy takie jak zaćma tego formularza z powodu leczenia chemioterapii lub radioterapii lub po przeszczep szpiku kostnego.


Shanghai New oczy medycznych Inc jest kompleksowe corporation, integracja wielu sektorów, takich jak medycyna-inwestycji, zarządzania, cyfrowy ocznej rozwoju sprzętu, produkcji i Agent ogólne wokół Chiny amerykański TTI cyfrowy wysoki definicja produktów. Umiejętności Neweyes opracowany,Fundus kamery;Optometria technika;Okulistycznego mikroskopu;Lampa szczelinowa; wygrał Copyright Peoplesand #39; s Chińskiej Republiki Ludowej.

Więcej informacji na tematLampa szczelinowahttp://www.eyesmed.com/Slip-lamp/