Wzrosła o 400-krotnie w ciągu 10 lat, jakie szanse czy nowe oczy złapać?W 2015 r. z 164 mln juanów, przychody netto zysk w wysokości ponad 40 mln juanów, jako firma nowy rynek OTC, nowe oczy biznesu nie jest gorszy od niektórych firm akcja. I dziesięć lat temu, kiedy firma została założona w parku naukowego Uniwersytetu Narodowego Uniwersytetu Tongji, jej roczne dochody było tylko 37 mln.

Zaczął od rozwiązań cyfrowych urządzeń okulistycznych, serię sprzętu okulistycznego są w sali Pokaż nowe oczy. Założyciel i prezes Pan Tang Delin powiedział grupie badawczej, zaczął spółka z aparatu cyfrowego DNA.

Więcej niż dziesięć lat temu, gdy aparaty cyfrowe były wpływ filmu tradycyjnego marketingu, stało się trudne dla szpitali okulistycznych zapewnienie filmów dla pacjentów. Świadkami tego, jak equipmentmaintenanceworker w szpitalu okulistycznych, myśl przyszedł Pan Tang: tworzenie cyfrowych rozwiązań do tradycyjnego filmu fundus kamery. Udanej transformacji fundus kamery od sygnału niecyfrowych cyfrowego sygnału, nie tylko wykonane z drogiego sprzętu kontynuować pracę, ale również przyniósł dochód 20000 RMB Mr.Tang. Korzystając z możliwości biznesowych Mr.Tang podał się do dymisji i założył własną firmę.Mr. Tang: "te urządzenia zostały zamiar zostać wyeliminowane ze szpitali, którzy wydałbym 500 tysięcy maszyn cyfrowych. Ale ony potrzebujemy 80 tys do maszyn cyfrowych. W ten sposób dużą ilość kosztów zostaną zapisane i można zachować pracy maszyny tez. "I to będzie również zapisać wiele czasu dla lekarzy, ponieważ więcej film nie musi być wydrukowany".Do 2015 r. wszystkie kamery fundus w szpitalach są typ folii, 1200 w Chinach i 10000 jednostek na całym świecie. Teraz na rynku aparatów cyfrowych DNA opracowano całkowicie.

Obecnie, nowy oczy konfrontuje nowy problem: co dalej? Mr. Tang zmierza do innej maszyny okulistyczne — — lampy szczelinowej. Lampa szczelinowa jest niezbędny sprzęt do badania okulistyczne. Zanim dokonamy to cyfrowy, istnieją 12000 w Chinach i 50000 jednostek na całym świecie. Jeśli transformacji cyfrowej są wykonane przez koszt 30 tysięcy yuanów, dla każdej jednostki, wielkość rynku jest 1,5 mld juanów.


Co się dzieje, po wszystkich starych maszyn ocznej zostały przekształcone? System nagrywania wideo na Mikroskop, rejestruje całą operację, która zapewnia idealne rozwiązanie dla medycznych konfliktów. Współpracę z Zeiss, po Zeiss sprzedaje mikroskopem chirurgicznym, system nagrywania wideo nowe oczy zostanie zakupiona razem. System nagrywania wideo nie należy używać tylko w okulistyce, ale również w ortopedii, Neurochirurgii i innych służb. Posiada duży rynek, a ceny znacznie bardziej konkurencyjny niż systemy za granicą.