Przygotowaniu okulary przed czym jest Optometria Optometria sprzęt najczęściej używany w procesie

Przed przygotowaniem w okularach Optometria jest koniecznością dla programu. W międzyczasie Optometria jest dokładne, inne doświadczenia innych niż zawodowe optyka, Optometria sprzęt jest dobry czy zły, również odegrał decydującą rolę.


Optometria sprzęt, teraz jest ich wiele, najczęściej używane są z następujących klas, przedstawić wam jeden przez jeden. Tak, że każdy może zrozumieć, ale także wszystkim na czas przygotowania okulary klatek, sprawiają, że łatwo rozróżnić profesjonalne Optometria jednostki, czy nie.


1 wizja, światło polu tabeli: przyrząd do badania wzroku.

2, sprawdzanie dysku: utworzoną przez testy Optometria; Test używane do wykrywania oczu dioptrii, chodzenie do spróbuj obserwować i również jako neutralizacji normy badawcze.

3, w pobliżu wzroku wykresu: używane do wykrywania w pobliżu; i wykres oko lightbox typ używany ondifferential diagnoza stanu załamania.

4, koncentrując się latarki: używane dla oko sprawdzić, jako dodatkowe oświetlenie; również jako obserwacji odruch źreniczny światła i projekcji Źródło światła za pomocą punktu odruch rogówki.

5, władców: pomiar rozstaw źrenic; podwaja jako oprawek do okularów z soczewkami rozmiar narzędzi pomiarowych.